Porovnajpoistenia.sk

Dokonalý sprievodca poistením

Ako uzatvoriť poistenie

K výpočtu a porovnaniu cien Vám postačia len základné údaje o vozidle a držiteľovi vozidla. Tieto údaje nájdete v osvedčení o evidencii alebo vo veľkom technickom preukaze.

a) Kalkulačka povinného zmluvného poistenia
V prvom kroku zadajte do kalkulačky dátum začiatku poistenia, základné údaje o vozidle (objem, hmotnosť, výkon ...), dobu Vášho bezškodového priebehu z predchádzajúceho povinného zmluvného poistenia, doplňujúce údaje, vyberte zodpovedajúce zľavy, na ktoré máte nárok a pokračujte na stránku porovnania poistenia.

b) Vyberte si jednu z ponúk.
Na tejto stránke nájdete výsledky porovnaní povinného zmluvného poistenia všetkých poisťovní vo variantoch základného i vyššieho poistného krytia. Cena poistenia u každej zobrazenej ponuky je konečná. Na tejto stránke si vyberte najoptimálnejšiu ponuku a stlačte tlačidlo "Poistiť" v riadku vpravo.

c) Doplňujúce údaje
V ďalších krokoch doplňte požadované údaje o vozidle, o vlastníkovi a držiteľovi vozidla. Po kontrole budú údaje poslané do systému na spracovanie. Následne Vás budeme kontaktovať za účelom uzavretia zmluvy.

Povinné zmluvné poistenie je zo zákona povinné pre každého držiteľa motorového vozidla. Pokrýva škody, ktoré spôsobíte prevádzkou svojho vozidla. V prípade nehody za Vás poisťovňa zaplatí prípadné škody, ktoré spôsobíte poškodeným osobám.
V prípade, že si nie ste istí s niektorým údajom, nenašli ste to čo hľadáte alebo jednoducho nemáte čas na vypĺňanie formulára, neváhajte nás kontaktovať, alebo nám zanechajte Vaše číslo. Zavoláme a pomôžeme Vám.